(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover casa de 3 habitaciones (Nr 5088422)

Mover casa de 3 habitaciones

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 299.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Ceuta, Ceuta

27 sty 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Grenada

10 lut 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę pudeł, aby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce chroniące, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego dobytku.