(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover casa dos habitaciones (Nr 4621821)

Mover casa dos habitaciones

Waga w kg (łączna):

120

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 974.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Veneto, Padova

Od 15 wrz 2019 do 22 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Saksonia, Drezno

Od 23 wrz 2019 do 6 paź 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pakunków, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specjalne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego dobytku.