Mover casa una habitación (Nr 6624817)

Mover casa una habitación

Waga w kg (łączna):

120

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 1095.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, L'hospitalet

Od 16 lis 2020 do 6 gru 2020

Adres i termin dostawy

Włochy, Emilia-Romania, Trentino

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić naczynia na parę pakunków, aby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego majątku.