(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover despacho fisioterapeuta de Mallorca a Tosacana (Italia) (Nr 5182650)

Mover despacho fisioterapeuta de Mallorca a Tosacana (Italia)

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1378.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Ses Illetes

Od 31 paź 2019 do 7 lis 2019

Adres i termin dostawy

Włochy, Toscana, Montecastelli Pisano

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka kartonów, aby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują szczególne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.