(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mover piso de 4 habitantes (Nr 5035670)

Mover piso de 4 habitantes

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 1532.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bayern, Parkstein

30 sie 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

5 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na kilka kartonów, aby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego mienia.