Mover piso pequeño de 2 habitaciones (Nr 6227989)

Mover piso pequeño de 2 habitaciones

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

1200

Dystans: 1825.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Mataró

30 sie 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Greater Manchester, Leigh

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka kartonów, aby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specjalne kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego majątku.