(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-25 10:43

Mover ropa, objetos personales, 2 muebles de salon (no muy grandes)

(Nr 2319312)
Mover ropa, objetos personales, 2 muebles de salon (no muy grandes)

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1005.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

     Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na parę pakunków, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Edynburg, Wielka Brytania

Od 27 lut 2018 do 1 mar 2018

Adres i termin dostawy

Bruksela, 1000, Belgia

Od 1 mar 2018 do 4 mar 2018