(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2016-11-29 11:29

Moving from University to home

(Nr 1469062)
Moving from University to home

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 665.00 km

Informacje dodatkowe:

Items from student accommodation to home. No furniture, but clothes, books and some kitchen stuff. When we moved her in it took two car loads with back seat down.

Oferty od Przewoźników (0)

430 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 12:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-29, 15:00

Opis oferty:

Van 4,2x2,2x2,55m

Cena (zawiera VAT): 430 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specyficzne zasady dotyczące jakiś mebli.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego mienia.

Adres i termin nadania

United Kingdom, Winchester, SO22 5FT

Od 27 maj 2017 do 17 cze 2017

Adres i termin dostawy

United Kingdom, Glasgow, G42 0EH

Od 28 maj 2017 do 18 cze 2017