(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mudanza con sólo algunas pertenencias (Nr 6802113)

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 441.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

16 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

16 sty 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka pudeł, aby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego dobytku.