(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-18 20:59

Mudanza de Paris a Vigo de unas 30 cajas pequeñas y medianas, un mueble bar, un horno y una encimera de madera. En total unos 3m cúbicos

(Nr 2163933)

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

10

Dystans: 1574.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     Na początek warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na parę pudeł, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Ivry-sur-S., 94200, Francja

Od 20 lis 2017 do 16 gru 2017

Adres i termin dostawy

Vigo, Hiszpania

Od 21 lis 2017 do 31 gru 2017