(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mudanza sin muebles efectos personales (Nr 4798764)

Mudanza sin muebles efectos personales

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

pensjonat/hotel

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Dystans: 2981.00 km

Adres i termin nadania

Bułgaria, Област София-Град, Sofia

10 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka pudeł, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego dobytku.