(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Multiple boxes and suitcases, uk to france (Nr 5746066)

Multiple boxes and suitcases, uk to france

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

5

Liczba sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1320.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Cound

14 lut 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Auvergne-Rhône-Alpes, Morzine

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, gdy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. Szczególnie delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).