Multistation (Nr 6747824)

Multistation

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

200

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Chiny, Szanghaj, Shanghaj

Od 29 paź 2020 do 26 mar 2021

Adres i termin dostawy

Bahrajn, Capital Governorate, Manama

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które zazwyczaj można znaleźć na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uznaje się dodatkowo na przykład: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt treningowy jest nielekki oraz z trudem można przewieźć go na własną rękę.

Sprzęt treningowy musi być dobrze zapakowany oraz zabezpieczony w trakcie przewozu. Najbezpieczniej będzie użyć oryginalne kartony. Kiedy urządzenie może ulec uszkodzeniu, trzeba wykorzystać do osłony takie surowce jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, trzeba go rozkręcić oraz zapakować wszystkie elementy oddzielnie - szczególnie, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy wewnątrz kartonu – postarajmy się więc o to, aby luźne przestrzenie w paczce wypełnić materiałami czy też folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przemieszczać się wewnątrz paczki.

Na cenę transportu sprzętu treningowego rzutuje odcinek pomiędzy adresem załadunku, a adresem wyładunku urządzenia, ciężar i wymiary, jak również ilość elementów koniecznych do przetransportowania. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 PLN.