(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-27 08:06

Mv augusta

(Nr 1989158)

Marka i model:

Mv Augusta

Waga w kg (łączna):

190.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zwykle drogie towary, które wydają się na ogół niełatwe do unieruchomienia podczas transportu. Nieproste - jednak jedynie złudnie. Odpowiednio zamocowany motocykl na pewno przetrwa transport bez ani jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie transportu na przyczepie, potrzebne są 4 pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są raptem dwie, ponieważ dysponują one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się motoru. Najważniejsze jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć podczas drogi, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach auta oraz między przewożonymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak motoru, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Istnieją także platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest ryzykowne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przewieźć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Trier, Niemcy

31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Hannover, Niemcy

4 wrz 2017