(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-27 08:06

Mv augusta

(Nr 1989158)

Marka i model:

Mv Augusta

Waga w kg:

190.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często kosztowne towary, które wydają się ogólnie ciężkie do unieruchomienia podczas transportu. Trudne - jednakże tylko pozornie. Właściwie umocowany jednoślad w 100% przetrwa trasę bez żadnej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas transportu na naczepie, obowiązkowe będą 4 taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą tylko 2, gdyż posiadają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motoru. Najważniejsze jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu i między przewożonymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Istnieją także platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest niepewne i grozi popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na trasach europejskich kosztują do 0,6 za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może wziąć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Trier, Niemcy

31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Hannover, Niemcy

4 wrz 2017