(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Myjka Ciśnieniowa (Nr 2889020)

Długość [m]:

1330

Szerokość [m]:

750

Wysokość [m]:

1150

Waga w kg (łączna):

180

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 448.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

5 lip 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Nałęczów

6 lip 2018


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie obejmuje jedynie grabi czy węży do ogrodu. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, opryskiwaczy, opielaczy czy też przewóz stołów, rzeźb. Są to głównie spore narzędzia i są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować praktycznie każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy zazwyczaj nie jest zamknięty w paczkach, z tego powodu należy go należycie osłonić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przesuwał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył pozostałych przedmiotów znajdujących się w pojeździe, czy też nie uszkodził samego auta transportującego.

Jeśli posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie damy radę osobiście go przewieźć, wówczas warto udać się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym rozwiązaniem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki firm transportowych. Żeby zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: trasę, wielkość sprzętu, ciężar, jak również liczbę elementów jaką planujemy przewieźć. Czym wnikliwiej przedstawimy naszą przesyłkę tym firmy transportowe precyzyjniej wycenią cenę transportu. Koszt transportu sprzętu ogrodowego głównie zależy od odcinka do przejechania i gabarytów paczki. Zazwyczaj po zgłoszeniu zlecenia w portalu, należy poczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto poczekać chodź dzień, żeby zebrać pełną bazę wycen od firm transportowych. Wtedy pozostaje tylko wyłonić ofertę najkorzystniejszego przewozu sprzętu ogrodowego według nas.