(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Myjka ciśnieniowa (Nr 5365982)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 824.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Moguncja

Od 31 paź 2019 do 6 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Perzyce

Od 1 lis 2019 do 9 lis 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie obejmuje jedynie łopat czy grilli ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, opielaczy czy też transport stołów, rzeźb. Są to przede wszystkim spore elementy jak i są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić praktycznie rzecz biorąc każdym typem samochodu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy zazwyczaj nie jest zapakowany w pudłach, więc opłaca się go właściwie osłonić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził pozostałych pakunków umieszczonych w pojeździe, czy też nie zniszczył samego samochodu transportującego.

Gdy nasz sprzęt ogrodowy jest na tyle wielki, że nie jesteśmy w stanie sami go przewieźć, wówczas dobrą praktyką jest udać się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym sposobem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące przewoźników. Gdy planujemy zlecić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, gabaryty sprzętu, wagę, czy też liczbę elementów którą myślimy przewieźć. Czym szczegółowiej opiszemy taką przesyłkę tym firmy transportowe z większą dokładnością podadzą cenę transportu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych zwykle zależy od odległości do pokonania oraz gabarytów przesyłki. Zwykle po zgłoszeniu zlecenia w portalu, należy poczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest wstrzymać się chodź jeden dzień, żeby uzbierać jak najwięcej wycen od firm transportowych. Wtedy pozostaje tylko wybrać zlecenie najciekawszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.