(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Myjka ciśnieniowa Frank (Nr 5756666)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

80

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 991.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bayern, Reut

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Brusy

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie obejmuje wyłącznie łopat czy węży ogrodowych. Myśląc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz stołów, posągów. Są to przeważnie wielkie narzędzia jak i są stosunkowo ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować ogólnie rzecz biorąc każdym typem samochodu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy najczęściej nie jest upakowany w paczkach, więc należy go właściwie osłonić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przemieszczał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych elementów transportowanych w pojeździe, czy też nie zniszczył samego auta transportującego.

W momencie, gdy nasz sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie możemy osobiście go przetransportować, wówczas można zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym wyjściem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki firm transportowych. Kiedy chcemy zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, gabaryty sprzętu, ciężar, jak również liczbę rzeczy jaką myślimy przetransportować. Czym wnikliwiej przedstawimy naszą przesyłkę tym firmy przewozowe precyzyjniej podadzą cenę transportu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych w głównej mierze zależy od odległości do pokonania i rozmiarów przesyłki. Przeważnie po zgłoszeniu przesyłki w portalu, należy zaczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto zaczekać chodź dzień, żeby uzyskać wszystkie wyceny od firm przewozowych. Wówczas zostaje tylko upatrzeć ofertę najciekawszego przewozu sprzętu do ogrodu według nas.