(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-06 15:47

Nach Baku

(Nr 2012750)
Nach Baku

Długość [m]:

0,9

Szerokość [m]:

0,7

Wysokość [m]:

0,6

Waga w kg:

54.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacjeszczególnie ważne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniamipustą przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Kolonia, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Baku, Azerbejdżan

Termin elastyczny