(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-05 14:16

naczepa 13.6

(Nr 1828604)
naczepa 13.6

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Transporl Szczytno-Łubiana-Barry w UK, towar na paletach Transport regularnie co miesiac

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1808.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

9890 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 22:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 9890 zł

Wiadomości: (1)

Mariusz P. (Przewoźnik)
05-06-2017, 22:23
Cena do wypośrodkowania przy stałej współpracy po kilku transportach :) Pzdr
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w szczególności firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać parę najważniejszych tematów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i rozładunku towaru. Jeśli jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które mogą dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też ładunków sypkich, wypadałoby sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu może być odkryta przyczepa. Kiedy chcemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich certyfikatów, na dodatek w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po ustaleniu swoich wymogów, szybko można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do tysięcy profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Łubiana, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barry, CF62, Wielka Brytania

Termin elastyczny