(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-07-24 10:46

Naczepa - Chłodnia

(Nr 1919339)

Długość [m]:

480

Szerokość [m]:

240

Wysokość [m]:

240

Waga w kg:

2500.00

Dystans: 88.00 km

Informacje dodatkowe:

Wymiary to: Szerokosc- 240 cm Wysokosc- 240 cm Dlugosc- sama chłodnia - 480 , agregatu ( widoczny na zdjęciu) nie transportujemy.

Oferty od Przewoźników (0)

850 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 18:32

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-25, 18:31

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 850 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to żelazne pojemniki wykorzystywane w transporcie niedużych pakunków (drobnicy), które zwykle podzielone są na mniejsze pakunki lub zwyklepopakowane w worki, skrzynie lub pudła. Drobnica bywa także przewożona na paletach. Kontenery pomagają w transporcie zarówno towarów sypkich, jak i cieczy oraz takich towarów, które wymagają ogrzewania lub chłodzenia.

    Struktura metalowego pojemnika jest solidna, co pozwala na wielokrotne zastosowanie. Każdy kontener posiada odpowiedni ekwipunek, który umożliwia mocowanie i przemieszczanie kontenera z jednego pojazdu na inny. Pojemniki zazwyczaj transportuje się ciężarówkami.

Typy kontenerów

    Cenionym rodzajem pojemnika jest kontener 20-stopowy, niejednokrotnie określany jako kontener 1C. Jest to kontener o objętości prawie 33 metrów kwadratowych. Formaty w środku kontenerów 20-stopowych mają 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik typu 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego formaty wewnętrzne są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C można przewieźć blisko 10 europalet. Kontenery te z reguły wykorzystuje się w transporcie surowców zapakowanych.

    Osiągalne również kontenery 20-stopowe i 40-stopowe kategorii „open top” – ich rozmiarypodobne do pojemników 1C i 1A, różnią się tym, że otwierają się one od góry. Ten rodzaj kontenerów wykorzystuje się przy przewożeniu materiałów wkładanych z góry i materiałów sypkich.

    Rodzaj pojemnika metalowego „flat rack” używany bywa w przewozie towarów wielkich i ciężkich ładunków. Ten typ kontenera w wariancie „collapsible” posiada dodatkowo składane boki.

    Dalszymi rodzajami kontenera są pojemniki chłodnicze, izotermiczne, termiczne. Kontenery „high cube” stosuje się w przewozie towarów przestrzennych. Kontenery „open side” posiadają rozchylane ściany i wieko górne. Kontenery gatunku „rolling floor” posiadają podłogę toczną. Występują także kontenery cysterny, kontenery z wentylacją, kontenery wyposażone w podpory do samozaładunku.

Koszt transportu kontenera

    Cena transportu pojemnika metalowego jest uzależniona od wielkości i rodzaju transportowanego towaru, trasy oraz szczególnych warunków, które firma przewozowa musi spełnić w trakcie przewozu.

Adres i termin nadania

Kowal, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sokolniki-Las, Polska

Termin elastyczny