(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-07-24 10:46

Naczepa - Chłodnia

(Nr 1919339)

Długość [m]:

480

Szerokość [m]:

240

Wysokość [m]:

240

Waga w kg (łączna):

2500.00

Dystans: 88.00 km

Informacje dodatkowe:

Wymiary to: Szerokosc- 240 cm Wysokosc- 240 cm Dlugosc- sama chłodnia - 480 , agregatu ( widoczny na zdjęciu) nie transportujemy.

Oferty od Przewoźników (0)

850 zł

ID firmy: 530562
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 18:32

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-25, 18:31

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 850 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to żelazne skrzynie wykorzystywane w przewozie niewielkich pakunków (drobnicy), które najczęściej podzielone są na drobne pakunki lub zazwyczaj są zapakowane w paczki, siatki lub kartony. Drobnica zdarza się, że jest również przewożona na europaletach. Metalowe pojemniki służą do przewozu zarówno produktów sypkich, jak i cieczy oraz takich produktów, które potrzebują ogrzewania lub chłodzenia.

    Konstrukcja kontenera jest wytrzymała, co umożliwia wielokrotne użytkowanie. Każdy metalowy pojemnik ma stosowny ekwipunek, który umożliwia mocowanie i transportowanie kontenera z jednego samochodu na inny. Kontenery najczęściej przewozi się pojazdami ciężarowymi.

Typy kontenerów

    Popularnym rodzajem pojemnika jest kontener 20-stopowy, zwykle określany kontenerem 1C. Jest to kontener o pojemności prawie 33 metrów kwadratowych. Wymiary wewnątrz kontenerów 20-stopowych wynoszą 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik kategorii 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego wymiary wewnętrzne są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C można przetransportować blisko 10 palet. Pojemniki te zazwyczaj wykorzystuje się w przewozie rzeczy zapakowanych.

    Osiągalne są także kontenery 1C i 40-stopowe rodzaju „open top” – ich rozmiary są zbliżone do pojemników 1C i 1A, różnią się tym, że otwierane są z góry. Ten rodzaj pojemników wykorzystuje się przy przewożeniu materiałów wkładanych z góry i materiałów sypkich.

    Gatunek kontenera „flat rack” używany jest w przewozie ładunków gigantycznych i ciężkich pakunków. Ten typ pojemnika w wariancie „collapsible” ma dodatkowo składane ściany.

    Dalszymi rodzajami kontenera są kontenery chłodnicze, ogrzewane, termiczne. Kontenery „high cube” wykorzystuje się w transporcie towarów przestrzennych. Kontenery „open side” mają otwierane ściany i wieko górne. Kontenery rodzaju „rolling floor” mają podłogę toczną. Występują także kontenery cysterny, kontenery z wentylacją, kontenery z obudową.

Koszt przewozu pojemnika metalowego

    Cena transportu kontenera jest uzależniona od wielkości oraz typu przewożonego ładunku, trasy oraz dodatkowych warunków, które firma transportowa musi wykonać podczas przewozu.

Adres i termin nadania

Kowal, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sokolniki-Las, 95-039, Polska

Termin elastyczny