(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Namiot spawalniczy (Nr 4129994)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

65.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Ładunek jest zabezpieczony folią stretch.

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 537.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 29 mar 2019 do 1 kwi 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Bełchatów

1 kwi 2019


Transport innych ładunków

Transport innych towarów

Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od rozmiaru ładunku, terminu transportu jak również od odległości między miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

Transport ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - stanowią podstawę, na której układa się niewielkie rzeczy lub paczki. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj transportuje się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), drzwi jak także towary chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który należy transportować pojazdem - Tirem oraz zajmuje zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu przewozu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

Kontenery – Przewóz niektórych towarów może wymagać kontenera – zwłaszcza przy przewozie towarów w postaci płynu i towarów sypkich. W kontenerach można też transportować towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

Pozostałe towary – towary, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.