(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-04 00:24

naroznik

(Nr 1826226)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2260.00 km

Informacje dodatkowe:

Szukam transportu z kupnem kanapy w agata meble i dostawą w Dalkeith pod Edynburg Dziekuje

Oferty od Przewoźników (0)

999 zł

ID firmy: 6386
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-06-2017, 15:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-13 do 2017-06-23

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 999 zł

Wiadomości:

1000 zł

ID firmy: 31879
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 13:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-04 do 2017-06-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, dlatego że nieprawidłowości w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nowego umeblowania.

    Na początek, kiedy przewozimy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, przykładowo mokrą szmatką. Następnie warto przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, albowiem części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać czujność na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu przedmiotów, a także podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dalkeith, Wielka Brytania

Termin elastyczny