(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-26 06:41

Naroznik

(Nr 1922797)
Naroznik

Długość [m]:

260

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 73.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam zlece przewiezienie naroznika z Gdansk- przymoze do malborka .zniesienie i wniesienie .parter.

Oferty od Przewoźników (0)

190 zł

ID firmy: 7416
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 09:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-07-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, termin elastyczny do uzgodnienia ze Zleceniodawcą. Auto z windą. Nadawca powinien przygotować/zabezpieczyć przesyłkę do transportu. Kierowca jest sam, może pomóc w załadunku i rozładunku. Pozdrawiam i zapraszam Konrad

Cena (zawiera VAT): 190 zł

Wiadomości:

280 zł

ID firmy: 590567
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-08-2017, 21:00

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 280 zł

Wiadomości:

290 zł

ID firmy: 590567
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-08-2017, 21:00

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem uchybienia na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, kiedy transportujemy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Później warto rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, albowiem elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak np. łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle czujność na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać czujność na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu przedmiotów, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Malbork, Polska

28 lip 2017