(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-29 08:57

narożnik

(Nr 1993535)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 105.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

230 zł

ID firmy: 556893
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-09-2017, 16:09

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-14

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 230 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, dlatego że pomyłki na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do totalnego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy transportujemy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, na przykład mokrą gąbką. Później warto przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, albowiem części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu mebli, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 7 wrz 2017 do 8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kleczew, Polska

Od 7 wrz 2017 do 8 wrz 2017