(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 12:39

Narożnik LUXICO wykonany w 2 elementach

(Nr 1874015)

Długość [m]:

267

Szerokość [m]:

200

Wysokość [m]:

80

Waga w kg:

151.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

650

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 904.00 km

Informacje dodatkowe:

http://www.meblix24.pl/pl_PL/p/Naroznik-LUXICO-II-267x200-cm-/5768?preview=true narożnik z linku powyżej narożnik w elementach orientacyjnie paczka 1 80x96x167 paczka 2 99x83x200 dostawa jak najszybciej towar gotowy do odbioru

Oferty od Przewoźników (0)

750 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 12:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-29 do 2017-06-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości:

850 zł

ID firmy: 161872
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 13:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-01 do 2017-07-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 850 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ nieprawidłowości na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do zupełnego zniszczenia i potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Potem warto rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łoże, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później należycie osłonić. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Oleśnica, 56-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kressbronn am Bodensee, 88079, Niemcy

Termin elastyczny