(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-07-27 05:10

narty

(Nr 1924455)
narty

Długość [m]:

160

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to maszyny, które zwykle można znaleźć na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt treningowy uważa się dodatkowo na przykład: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało przypadkach sprzęt treningowy jest ciężki oraz trudno przetransportować go na własną rękę.

    Sprzęt sportowy powinien być należycie popakowany oraz zabezpieczony podczas transportu. Najbezpieczniej będzie wykorzystać oryginalne opakowania. Gdy urządzenie może szybko ulegnąć awarii, trzeba użyć do ochrony takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu fragmentów, trzeba go rozmontować i osłonić wszystkie części odrębnie - szczególnie, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny wewnątrz pudła – zadbajmy wobec tego o to, żeby puste obszary w skrzyni wypełnić materiałami lub folią bąbelkową. Rzeczy nie mogą przemieszczać się w środku kartonu.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego przyczynia się trasa pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, ciężar i gabaryty, a także ilość egzemplarzy koniecznych do przetransportowania. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 zł. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 zł. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 złotych.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

信義鄉, Tajwan

Termin elastyczny