(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-07-27 05:10

narty

(Nr 1924455)
narty

Długość [m]:

160

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

160

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to maszyny, które głównie znajdują się na siłownibieżnie, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się również między innymi: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt treningowy dużo waży i niełatwo przetransportować go samemu.

    Sprzęt sportowy powinien być dobrze zapakowany i osłonięty w trakcie transportu. Dobrą praktyką będzie wziąć oryginalne kartony. Gdy sprzęt może ulegnąć uszkodzeniu, należy wykorzystać do ochrony takie materiały jak: pudełka, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, trzeba go zdemontować oraz osłonić wszystkie elementy z osobna - głównie, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy w środku opakowaniazadbajmy wobec tego o to, żeby niezapełnione obszary w skrzyni zapchać gazetami czy też styropianem. Elementy nie mogą przesuwać się w środku skrzyni.

    Na koszt transportu sprzętu sportowego rzutuje odcinek pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i wymiary, jak również ilość sztuk koniecznych do przetransportowania. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 .

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Taiwan, Tajwan

Termin elastyczny