(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-30 19:51

Necesito transportar una moto de España a Alemania

(Nr 1479432)
Necesito transportar una moto de España a Alemania

Marka i model:

Honda pcx

Waga w kg:

130.00

Dystans: 1628.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

550 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 09:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-03 do 2016-12-05

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-05, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 550 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle wartościowe ładunki, które wyglądają na względnie nieproste do zabezpieczenia podczas transportu. Niełatwe - jednak jedynie pozornie. Dobrze umocowany pojazd w 100% przetrwa trasę bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, niezbędne będą cztery taśmy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą wyłącznie 2, ponieważ posiadają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się motocykla. Istotne jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach wozu oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed podróżą osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma transportowa może przetransportować motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, Manises, 46940

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alemania, Bad sobernheim, 55566

Termin elastyczny