(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Nevera, lavavajillas, lavadora, 3 televisiones (Nr 5250766)

Nevera, lavavajillas, lavadora, 3 televisiones

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

150

Liczba sztuk:

6

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 885.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Montcada I Reixac

20 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Estremadura, Ibahernando

21 gru 2019


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na dwa typy: sprzęty elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu wyposażenia AGD

Gdy zamawiasz przewóz urządzeń AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o właściwe osłonięcie produktu. W momencie, kiedy chcesz przewieźć sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną czujność, żeby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po urządzeniu.

Lodówki wypada odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, powinno się wyjąć oraz zapakować osobno. W trakcie przewozu pralki należy zadbać o ochronę bębna. Drzwi lodówek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD trzeba domknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i kartony – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, ciężaru i stanu technicznego urządzenia AGD. Kolejnym bodźcem rzutującym na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu rozładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 PLN. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 zł.