(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-01 10:17

Nie wielka paczka (Nr 2649368)

Nie wielka paczka

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

0.30

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2440.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, należy opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400, Polska

2 maj 2018

Adres i termin dostawy

Cervera, 25200, Hiszpania

Od 5 maj 2018 do 6 maj 2018