(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2016-10-20 17:57

niewielka przeprowadzka

(Nr 1280712)

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

parter

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 1114.10 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

     W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka kartonów, aby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 02-797, klimczaka, 20

Od 23 paź 2016 do 28 paź 2016

Adres i termin dostawy

Niemcy, Kolonia, 50769, Ramrather Weg, 5

Od 23 paź 2016 do 31 paź 2016