(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-26 21:28

niewielki plecak

(Nr 2242716)
niewielki plecak

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

2.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1195.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

ID firmy: 1397
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-12-2017, 11:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-03 do 2018-01-12

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Jesteśmy firmą regularnie kursującą na trasie Polska-Anglia. Zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

359 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 09:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 359 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, gazet lub gąbką. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Gliwice, 50-124, Polska

Od 27 gru 2017 do 31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Bruksela, 1000, Belgia

Od 27 gru 2017 do 31 sty 2018