Nissan 200SX (Nr 7686017)

Nissan 200SX
Waga
Sztuk
Nissan 200SX S13 (1988 - 1993) Coupe
Długość
453 cm
Szerokość
169 cm
Wysokość
129 cm
ok.
1220 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1220 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Peru, Callao, Lima

Od 10 lip 2021 do 15 lip 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 20 lip 2021 do 31 lip 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport samochodu

Zapotrzebowanie transportu auta pojawia się niekiedy, jak nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować samochód?

Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia wozu

Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Wypada nie zapominać również, iż właściwa waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.