(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-29 17:00

Nissan Juke

(Nr 2122044)

Marka i model:

Nissan Juke

Waga w kg (łączna):

1446.00

Dystans: 204.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się często, jeśli nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z UK. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody transportu auta

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Należy nie zapominać także, że faktyczna masa naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Koło, 62-600, Polska

Od 30 paź 2017 do 3 lis 2017

Adres i termin dostawy

Ząbki, Polska

Termin elastyczny