(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-27 16:28

Nissan Trade caja (Nr 2755756)

Nissan Trade caja

Marka i model:

Nissan Trade caja

Waga w kg (łączna):

1900.00

Budżet zlecenia [€]:

120

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 156.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Trzeba pamiętać także, że faktyczna masa przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Nules, 12520, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

l'Ametlla de Mar, 43860, Hiszpania

Termin elastyczny