No 3 pokoiowe mieszkanie (Nr 5908490)

No 3 pokoiowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

300

Dystans: 1019.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Trydent-Górna Adyga, Bolzano

1 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kasinka Mała

5 cze 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują specyficzne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego majątku.