(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

No 3 pokoiowe mieszkanie (Nr 5908529)

No 3 pokoiowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 1019.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Trydent-Górna Adyga, Bolzano

22 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kasinka Mała

26 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić książki na parę kartonów, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specyficzne zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie naszego mienia.