(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-11-22 17:36

Not frozen

(Nr 2172525)
Not frozen

Waga w kg (łączna):

1000.00

Opakowanie ładunku:

4 pallets

Dystans: 545.00 km

Informacje dodatkowe:

Food

Oferty od Przewoźników (0)

230 €

ID firmy: 368072
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2017, 13:57

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 230 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Przewóz żywności i zbóż, pasz jest wyjątkowo rygorystyczną dziedziną transportu ponieważ występuje ryzyko związane z nadpsuciem produktów pokarmowych. Przewoźnik podejmujący się transportu pokarmu musi stosować się do norm i posiadać odpowiednie dokumenty. Transport żywności bywa również wymagający ze względu na bogactwo produktów spożywczych – pośród nich występują produkty roślinne, mrożone, płynne itd. Wszystkie z tych artykułów potrzebuje różnych warunków przechowywania (np. należytej temperatury). Firmy transportowe przewożące artykuły żywnościowe zmagają się z presją czasu, przymusem zorganizowania odpowiedniego wyposażenia i kryteriów transportu jak również odpowiednim zabezpieczeniem żywności. W momencie, gdy zamawiamy przewóz artykułów żywnościowych, przewoźnik powinien posiadać odpowiednie zaświadczenie z Inspekcji Weterynaryjnej.

Kosz przewozu pokarmów i zbóż, pasz

    Koszt transportu pożywienia i zbóż, pasz zależy od wymiarów, wagi i ilości sztuk transportowanych produktów, jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Na przykład, za transport blisko 100 kilogramów bobu z Olsztyna do Krakowa wydano 140 złotych. Za transport 500 kg kawy na trasie Alessandria (Włochy) – Kraków wydano 500 złotych. Transport 6 palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław wyniósł 350 zł. Za przewóz 20 palet produktów zamrożonych z miejscowości Ryki do Słupska kosztowało 2800 PLN.

Adres i termin nadania

Sattledt, 4642, Austria

29 sie 2018

Adres i termin dostawy

Werona, Włochy

9 wrz 2018