Nowy Rower MTB (Nr 8029959)

Nowy Rower MTB
Waga
Sztuk
Nowy Rower MTB
25 kg
1
Łączna waga:
25 kg
Dystans
2023 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Birmingham

Od 20 wrz 2021 do 31 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę na transport rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu bądź nabyć stosowny karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto zdemontować oraz ściągnąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części roweru przydałoby się ulokować w odrębnych, mniejszych kartonach czy też osłonić kawałkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste obszary w pudle należy zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw osłaniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.