(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-11-16 13:01

np. bieżnia, rower stacjonarny na paletach

(Nr 2159616)
np. bieżnia, rower stacjonarny na paletach

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

300.00

Ilość sztuk:

24

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2207.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to przyrządy, które zazwyczaj spotykamy w fitness klubie – orbitreki, atlasy. Za sprzęt treningowy uznaje się dodatkowo między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W sporo sytuacjach sprzęt treningowy dużo waży i z trudem można przetransportować go na własną rękę.

    Sprzęt treningowy musi być dobrze popakowany i zabezpieczony w trakcie transportu. Najbezpieczniej będzie wykorzystać oryginalne pudła. Gdy urządzenie może łatwo ulegnąć defektowi, trzeba zastosować do zabezpieczenia takie materiały jak: kartony, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, należy go rozkręcić oraz zabezpieczyć wszystkie elementy odrębnie - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny wewnątrz pudła – postarajmy się wobec tego o to, żeby puste obszary w kartonie zapchać gazetami lub folią bąbelkową. Elementy nie mogą przemieszczać się wewnątrz skrzyni.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego ma wpływ odległość pomiędzy adresem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, waga i wymiary, a także ilość egzemplarzy potrzebnych do przewiezienia. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 zł. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 zł.

Adres i termin nadania

Vila-real, 12540, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Legnica, Polska

Termin elastyczny