(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

np. markiza ogrodowa (Nr 4813004)

np. markiza ogrodowa

Długość [m]:

3.8

Szerokość [m]:

0.25

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

62.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1725.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice

18 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, South Kesteven

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie dotyczy jedynie grabi czy grilli do ogrodu. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też transport ław, rzeźb. Są to w głównej mierze wielkie narzędzia jak i są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować praktycznie każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt do ogrodu zazwyczaj nie jest upakowany w pudłach, więc warto go dobrze zabezpieczyć. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przesuwał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył pozostałych pakunków umieszczonych w pojeździe, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

W przypadku, kiedy nasz sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie damy radę osobiście go przewieźć, wówczas dobrą praktyką jest udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym rozwiązaniem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące firm transportowych. Gdy planujemy zamówić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, wagę, jak również liczbę przedmiotów którą chcemy przetransportować. Im skrupulatniej opiszemy naszą przesyłkę tym firmy przewozowe dokładniej wycenią cenę transportu. Koszt przewozu sprzętu ogrodowego najczęściej zależy od odcinka do przejechania oraz gabarytów paczki. Zwykle po wystawieniu zlecenia w serwisie, należy zaczekać niewiele czasu, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest poczekać chodź kilka godzin, aby zgromadzić pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko wytypować ofertę najciekawszego transportu sprzętu do ogrodu dla nas.