(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Obraz 120x120 cm (w pudełku) (Nr 7821161)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Obraz 120x120 cm (w pudełku)
10 x 120 x 120 cm
6 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
6 kg
Dystans
129 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 21 cze 2021 do 23 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 21 cze 2021 do 23 cze 2021


Dzieła sztuki

           Transport dzieł sztuki bywa problemem, któremu wypada przeznaczyć dużo zainteresowania, dlatego że są to prawie zawsze przedmioty o dużej wartości, czy to majątkowej, czy sentymentalnej.

            Aby zlecić ten typ transportu w giełdzie transportowej Clicktrans, kliknij w kategorię „Specjalnej ostrożności”. Nabywasz wówczas przekonanie, iż paczka zostanie objęta odpowiednią troską przez przewoźnika. Kiedy chcesz, żeby firma transportowa zabezpieczyła płótno czy posąg, zapisz taką informację w rubryce „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, jest możliwość również ustalić to, wymieniając się z firmami transportowymi wiadomościami pod ogłoszeniem.

            Kiedy chcesz sam opakować rzeźbę do transportu, pamiętaj o garści istotnych zaleceniach. Folia bąbelkowa jest w sam raz do ochronienia powierzchni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jeżeli zawijasz nią malowidło, folia bąbelkowa nie powinna dotykać do pomalowanej powierzchni, warto więc przedtem zawinąć płótno w inną, nieklejącą powłokę, przykładowo w prześcieradło. Kiedy chcesz przetransportować przedmiot w pudełku czy kartonie, bezwzględnie zapełnij puste przestrzenie między dziełem sztuki a przegrodami pudła. Można do tego wziąć specjalne bloki styropianowe czy też syntetyczne napełniacze, często sprawdzą się także, pomięte fragmenty makulatury, na przykład czasopism. Ważne jest, aby opakowanie było zaledwie niedużo większe niż transportowane dzieło sztuki, żeby uniknąć poruszania się wewnątrz skrzyni.

            Cena przewozu rzeźby często zdarza się, że jest zadziwiająco mała. Zrealizowany w giełdzie transportowej Clicktrans transport sporego płótna na trasie z Krakowa do Warszawy odbył się za tylko 100 złotych.