(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-06 12:00

obraz anglia- szkocja

(Nr 2012078)
obraz anglia- szkocja

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg:

6.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 545.00 km

Informacje dodatkowe:

Opakowany obraz w tekture. Delikatny. Termin elastyczny - odbioru i dostarczenia. wymagana ostroznosc.

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 22:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-09 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te informacjebardzo ważne, gdy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniempustą przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Northampton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny