(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-06 12:00

obraz anglia- szkocja

(Nr 2012078)
obraz anglia- szkocja

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

6.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 545.00 km

Informacje dodatkowe:

Opakowany obraz w tekture. Delikatny. Termin elastyczny - odbioru i dostarczenia. wymagana ostroznosc.

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 79434
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 22:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-09 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Northampton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny