(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Obróbka blacharska 2m + obudowa z blachy (Nr 5479238)

Obróbka blacharska 2m + obudowa z blachy

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 428.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 20 lis 2019 do 21 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Wąbrzeźno

Od 21 lis 2019 do 22 lis 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki warto pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Zwłaszcza kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).