(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-22 11:47

OCTAVIA/ Mercedes CLS

(Nr 2171697)
OCTAVIA/ Mercedes CLS

Marka i model:

Skoda Octavia kombi/ Mercedes CLS

Waga w kg:

3500.00

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1573.00 km

Informacje dodatkowe:

Dwa auta Skoda Octavia kombi ( brak jednego koła, potrzebny wózek) Mercedes Cls, uszkodzony z przodu jest na kołach. Octavia znajduje sie w Cassino , a CLS w Sora

Oferty od Przewoźników (0)

4600 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-11-2017, 19:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-01 do 2017-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-12-03, 19:16

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się niekiedy, gdy kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody transportu auta

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać również, iż faktyczna masa przyczepy nie może przewyższać właściwej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Cassino, Frosinone, Włochy

Od 23 lis 2017 do 24 lis 2017

Adres i termin dostawy

Jasienica Dolna, Polska

Od 27 lis 2017 do 1 gru 2017