(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-29 16:53

odkurzacz,garnki,mata,

(Nr 2332232)

Długość [m]:

44

Szerokość [m]:

48

Wysokość [m]:

73

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 511.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, opłaca się opublikować darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, gdy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Katowice, 40-750, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wierzbowa, Białystok, 15-746, Polska

Od 29 sty 2018 do 1 lut 2018