(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-28 08:39

Odpad o kodzie 07 02 99 oraz 16 01 03

(Nr 1876208)
Odpad o kodzie 07 02 99 oraz 16 01 03

Waga w kg:

600000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 118.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przetransportowania odpady gumowe ( taśmy, opony ), wanna/wywrotka o jak największej kubaturze. Realizacja zadania od lipca do momentu wywiezienia 600 ton.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        W momencie kiedy szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.


            Wywrotka to model samochodu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od pojemności towaru, który mogą zabrać oraz od sposobu rozładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.


            Żeby znaleźć ciekawą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, powinno się wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie należy wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże firmą transportowym dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najlepszą cenę.


            Przykładowa cena za transport ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 . Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 złotych mniej, niż standardowa cena.


Adres i termin nadania

Bogatynia, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Złotoryja, Polska

Termin elastyczny