(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-28 08:39

Odpad o kodzie 07 02 99 oraz 16 01 03

(Nr 1876208)
Odpad o kodzie 07 02 99 oraz 16 01 03

Waga w kg:

600000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 118.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przetransportowania odpady gumowe ( taśmy, opony ), wanna/wywrotka o jak największej kubaturze. Realizacja zadania od lipca do momentu wywiezienia 600 ton.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Gdy poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport wywrotką.

    Wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od pojemności ładunku, który mogą zabrać oraz od metody wyładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować około 32 tony.

    Żeby znaleźć ciekawą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, należy wystawić w portalu - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz wyniósł 900 zł taniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Bogatynia, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Złotoryja, Polska

Termin elastyczny