(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Odzież, naczynie, rzeczy dziecięce, małe AGD/RTV. (Nr 5894775)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 626.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na kilka pudeł, aby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.