(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-28 18:51

Ogar

(Nr 1465732)
Ogar

Marka i model:

Ogar 205

Waga w kg:

60.00

Budżet zlecenia [zł]:

550

Dystans: 476.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

470 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 11:10

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-01, 16:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 470 zł

Wiadomości: (1)

lolek_25_25
01-12-2016, 11:11
Odbiór dzisiaj jutro dostawa

500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 19:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-03

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to często wartościowe towary, które wydają się względnie ciężkie do unieruchomienia w trakcie przewozu. Niełatwe - wszakże jedynie pozornie. Bezbłędnie przymocowany motocykl w 100% przetrzyma trasę bez ani jednej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie transportu na przyczepie, niezbędne będą 4 pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są zaledwie 2, ponieważ posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się pojazdu. Istotne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas drogi, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach wozu i między transportowanymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. belki jest niepewne i grozi popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu sprzęt dość często. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma może przewieźć motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kępno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Morąg

Termin elastyczny