(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-09-03 01:04

Ogar Polski

(Nr 2004329)

Waga w kg:

35.00

Dystans: 3339.00 km

Informacje dodatkowe:

.

Oferty od Przewoźników (0)

1899 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 12:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-24

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-09-30, 13:25

Opis oferty:

Witam! Ma Pani transporter?

Cena (zawiera VAT): 1899 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli potrzebujemy zlecić przewóz zwierzęcia, dla firm transportowych ważna będzie jego rasa, waga oraz dokładny opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie może być w takim razie chore ani ranne. W przypadku, gdy planujemy przewieźć kota, psa lub królika należy zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie i wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upływie trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie zyskuje ważność tego samego dnia, w którym zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wczepić mikroczip.

Dokumenty niezbędne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny posiadać dokument tożsamości wystawiony przez lekarza weterynarii. Listę weterynarzy uprawnionych do wystawiania paszportów można znaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 złotych.

    Oprócz paszportu koniecznetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, opisujące kto jest właścicielem. Wymaganeteż takie dane jak data i trasa przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Listę firm przewozowych uprawnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić samochodem, jeżeli mamy odpowiedni transporter. Do transportu zwierząt warto używać różnego rodzaju kontenerów, torb i mat ochronnych. W szukaniu przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Malaga, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny