(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Ok 12ton (Nr 4636648)

Ok 12ton

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.8

Waga w kg (łączna):

12000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Siano w dużych kostkach 210cm o wadze jednostkowej 300kg, 36szt.

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 264.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Myślibórz

Od 2 lip 2019 do 31 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Kłecko

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga nade wszystko zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić parę decydujących formalności.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i rozładunku towaru. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które mogą dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, trzeba by zdefiniować, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu starczy nieprzykryta naczepa. Kiedy pragniemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych papierów, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorakich paczek, a olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie niskich stawek.